Začínající rekonstrukce v Sokolovně

Sokolovna v Okříškách prošla v tomto roce (2016) menší rekonstrukcí. Starý kotel nahradil nový, který umožňuje samostatné vytápění jednotlivých sálů. V přístavbě byla vyměněna střecha, provedlo se zde také zateplení stropu, které sníží náklady na vytápění.

Změnilo se také vybavení baru v přístavbě. Kromě stahovací rolety, která umožňuje úplné uzamčení baru, byla zakoupena nová lednice, vyrobeny uzavíratelné skříňky na ukládání nádobí a pořízena nová sada nádobí, příborů a sklenic pro 30 osob. Samozřejmostí je bezkontaktní gril a výčepní zařízení. Nové vybavení bude k dispozici při pronajímání sálu na různé soukromé akce.

Další plánovanou rekonstrukci si určitě zaslouží sociální zařízení v sokolovně. Ta by měla proběhnout v průběhu příštího roku. Věříme, že všechny tyto úpravy přispějí k tomu, aby zde každý mohl strávit ještě příjemnější chvíle při rodinných oslavách a jiných akcích.

členka TJ Sokol Okříšky sestra Milena Vrtalová a spol.