6.1.2019 - Novoroční turnaj v badmintonu

V neděli 6. 1. 2019 se uskutečnil v sokolovně v pořadí již 7. badmintonový turnaj ve smíšené čtyřhře.

Poprvé se hrálo na novém povrchu podlahy, který byl nově do sokolovny pořízen právě pro hru badmintonu. Výhodou je, že tento povrch vůbec neklouže, takže zabrání případným úrazům a zvýší komfort hráčům.

Přihlášeno bylo celkem 8 dvojic. Každý pár odehrál sedm zápasů po dvou setech do 11-ti bodů, takže každý si zahrál s každým.

Na třetím místě se umístila dvojice Ivana Novotná a Libor Novotný.

Druhá byla dvojice Milena Vrtalová a Radek Lukeš.

První se umístila dvojice Jaroslava Rampírová a Stanislav Rampír.

I když každý bojoval o co nejlepší umístění, šlo především o to, užít si příjemně strávený den.  Ženy připravily bohaté občerstvení, v baru byl připraven pro zahřátí výborný svařák a všichni jsme si užili pohody, legrace a trochu toho pohybu, který po vánočních svátcích všichni potřebovali.

Ceny jsou rozdány, teď je potřeba pravidelně trénovat a těšit se na příští ročník.

Zveme všechny milovníky tohoto sportu, aby si přišli hru na novém povrchu vyzkoušet, tak jako Zdeněk Ryšavý a Ladislav Příhoda a mohou se třeba i zúčastnit dalšího ročníku turnaje.

SPORTU ZDAR, BADMINTONU ZVLÁŠTĚ.

Fotogalerie z turnaje